Novoročná prechádzka

Prvý deň Nového roku 2017 sme si dali malú prechádzku po okolí Detvy. Spočiatku bolo vonku príjemne – síce mrzlo, ale svietilo slniečko. Akonáhle však slnko zašlo za kopec, mráz začal štípať na lícach a tak sme sa rýchlo pratali dnu do tepla. Cestou sme našli tieto 3 kešky (prvé v roku 2017):

Prechádzku sme začali tak, že sme vyšli na kopec na Ďurov dom (tam dole trochu vidieť). Hneď neďaleko bola aj prvá keška.

Potom sme sa vybrali pozrieť Bielu baňu, kde sa kedysi povrchovo ťažil piesok. Tam bola aj druhá keška.

Ďuro samozrejme nevydržal a musel vyliezť aj hore na kopec, čo bol pekný príklad pre chalanov, ktorí sa hneď pustili za ním. 🙂

Pohľad na pieskovú baňu z hora.

Slnko už zapadalo a začínala byť zima, tak sme sa pomaly pobrali domov. Cestou sme ale boli ešte zobrať poslednú kešku na amfíku.


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.