Cyklovýlet Vysoká pri Morave

Cyklovýlet Vysoká pri Morave

Je nedeľa a keďže som sľúbil, že v nedeľu nebudem pracovať okolo domu, ale naopak budeme tráviť čas spolu ako rodina, chodiť na výlety a pod., vybrali sme sa na bicykloch popri Morave.

Na obed sme si dali doma len polievku od soboty, napchal som mäso do žemlí na štýl cigánskej a mohlo sa ísť. Už-už to síce vyzeralo, že nikam nepôjdeme, lebo na Adinom bicykli sa pri dohusťovaní pneumatík pokazil ventil, ale našťastie s pomocou susedov som to opravil. (To mi pripomína, že im mám kúpiť novú náhradnú dušu…)

Cestou tam sme išli cez Stupavu, kde sa síce konali Dni zelá, ale tam sme sa ani nezastavovali, nemôže byť všetko, dosť že sme sa na kuse museli predierať húfom ľudí. Vo Vysokej pri Morave sme si dali v miestnom bufete hranolky a Kofolu, nič viac v podstate nemali, lebo mali otvorené posledný deň v tomto roku. Bicyklová sezóna pomaly ale isto končí. Inak bufet dosť hrozný, vo vnútri nahulené od miestnej štagmastky so psom, ktorý brechal na každého hosťa, pričom bufetárke to zjavne ani nevadilo, keďže posedávala spolu s ňou. No čo už, lesk a bieda cyklistiky na Slovensku. Späť sme išli pre zmenu cez Devínsku, kde sme sa tiež zastavili v bufete, tentokrát na hot-dogy.

Celková trasa podľa Dávidovho telefónu nejakých 45 km – čo keď som pozeral na mape aj môže byť pravda. Normálne nás boleli večer nohy! Každopádne super výlet to bol. 🙂


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.