GC17XQX – Old Friend

Naša dovolenka pokračuje – presunuli sme sa do Salzburgu, kde strávime ešte najbližšie 3 dni. Ako prvé sme sa vybrali pozrieť na vrch Untersberg, kam sme sa teda vyviezli lanovkou. A poobede – cestou späť sme sa zastavili pozrieť zámok Hellbrunn a jeho „trikové“ fontány.

Prvú rakúsku skrýšu počas dovolenky som teda našiel práve v zámockom parku Hellbrunn. Samozrejme, že sa bolo treba pchať dovnútra kríkov a samozrejme, že som sa tam najprv pokúšal prepchať z opačnej strany, až neskôr som si všimol, že z druhej strany je to pohodlnejšie. Od skrýše bol výhľad aj na palác Hellbrunn, aj keď teda nie úplne najskvelejší, avšak táto keška nie je venovaná palácu, takže cajk.

Poradové číslo:267
Dátum nájdenia:05.08.2022
Krajina:🇦🇹 AT
Geocache kód:GC17XQX
Oficiálny log záznam:GL1810257

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.