GC27V1Q – Heimoburg

GC27V1Q – Heimoburg

Už strašne dávno som nenašiel žiadnu zahraničnú kešku. A tak, keď sme sa počas Veľkonočného pondelka vybrali na výlet do rakúskeho Hainburgu – na hrad, potešil som sa a zapol hneď GPS. Samozrejme, dáta v roamingu ma najprv trochu potrápili, lebo som bol zase ako truhlík, zaujímavé kešky si nestiahnem doma, ale spolieham sa na online prístup. Paradox je, že keď vyjdem 500 metrov od nášho domu do lesa, tak tam nie je pokrytie žiadneho slovenského operátora a telefón sa mi neustále prepína na rakúske mobilné siete. Ale keď pôjdem 10 km za hranice, tak budem mať stále jednu nefunkčnú paličku slovenského GPRS, a telefón sa mi ani za pána nebude chcieť chytiť na Rakúšanov!

Kešku sme našli úplne hravo, bola k nej vyšľapaná hotová diaľnica. 🙂 A od kešky skvelý výhľad – vlastne ako z celého areálu hradu Heimoburg, ktorému je táto keška venovaná.


Poradové číslo:221
Dátum nájdenia:18.04.2022
Geocache kód:GC27V1Q
Oficiálny log záznam:GL1747HJR

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.