GC2WWD0 – In vino veritas

Keď už sme boli na výlete vo Valticiach, cestou za našou poslednou výletným miestom – kolonádou, zastavil som sa odloviť aj túto skrýšu, ktorá bola skoro po ceste. Privítala ma takáto ulička starých malebných vinárskych domov.

V popise sa píše, že miestny vinár o skrýši vie a je tam s jeho súhlasom. A naozaj, len čo som sa priblížil s mobilom v ruke na miesto učenia, už na mňa volal akýsi chlapík z dvora, či hľadám kešku. Keď som potvrdil, že áno, nasmeroval ma na správne miesto (čo teda nemusel, našiel by som ju hádam aj sám). A ešte sa ospravedlňoval, že ju zhodil vietor a teraz je rozbitá. Síce neviem ako mala vyzerať predtým, ale zalogoval so sa úspešne.

Poradové číslo:358
Dátum nájdenia:19.03.2023
Krajina:🇨🇿 CZ
Geocache kód:GC2WWD0
Oficiálny log záznam:GL19AFJ9M

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.