GC32NZA – Sveti Kriz

GC32NZA – Sveti Kriz

Obrázok mesta Vodice v kovovom ráme, dole pod ním je ukrytá spomínaná keška.

Táto keška označuje kostol v centre Vodíc. Chvíľu sme chodili okolo hlavného vchodu, práve bola omša a ľudia stáli aj vo vstupnej chodbe. Bol som presvedčený, že bude ukrytá niekde tam (pri hlavnom vstupe, respektíve vo vstupnej chodbe), takže som sa tam chvíľu motal, až na mňa začala jedna pani škaredo pozerať. Už som to chcel vzdať a prísť inokedy, keď tam nebude tak veľa ľudí (čo bol však ťažko realizovateľný nápad, pretože hlavne večer sa tam valili húfy turistov), keď som si všimol, že obrázok mesta Vodice v kovovom ráme visí rovno oproti. Kešku som už potom objavil rýchlo.

Úzka ulička pred kostolom a húfy turistov okolo.

Poradové číslo:21
Dátum nájdenia:09.07.2013
Geocache kód:GC32NZA
Oficiálny log záznam:GLBF9WTK

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.