GC39MHC – Per sempre

Túto kešku na moste sme hľadali už ráno, ale nenašli. Potom som si ešte raz pozrel predchádzajúce log záznamy vrátane nejakých fotiek a pochopil som, že to čo hľadáme je naozaj veľmi malé a nenápadné. Preto sme sa cez most vybrali ešte raz a tentokrát sme už mali šťastie.

Práve v momente, keď som už držal v ruke tú správnu zámku a hľadal nejakú mincu, ktorou sa mi ju podarí otvoriť, prišiel ku nám nejaký pán – tiež geokešer. Pýtal sa, či sme ju práve našli, tak sme ju otvorili v napätí spoločne. V logbooku už nebolo ani trochu miesta, tak sme si obaja spravili foto ako dôkaz.

Potom sme ešte chvíľu pokecali. Odporučil nám ešte podobnú zábavku – aplikáciu Adventure Lab (autorom je rovnako ako Groundspeak). Princíp hry je podobný ako geocaching, tiež máte navštevovať zaujímavé miesta, kam vás nasmerujú ostatní hráči z komunity, s tým rozdielom, že na dané miesto stačí prísť, nie je tam potrebné hľadať nejakú skrýšu. Zatiaľ sa síce nezdá, že by bola hra extrémne rozšírená, ale uvidíme, možno niekedy vyskúšam.

PS: Dnes v poradí deviata nádejná skrýša. Myslím, že som prekonal doterajší rekord v počte nájdených kešiek za deň, ktorý bol sa mi zdá 6ks. Super deň dnes!

Poradové číslo:277
Dátum nájdenia:06.08.2022
Krajina:🇦🇹 AT
Geocache kód:GC39MHC
Oficiálny log záznam:GL1817PZG

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.