GC479GJ – Leckere Orte: Mozart? Mandelito? Dornfelder?

Ďalšie mesto, ktoré sme navštívili počas našej dovolenky v Nemecku bolo mestečko Worms – presne tak, ako červíky po anglicky :-). Hneď ako som zaparkoval auto v parkovacom dome, ktorý stál menej ako státie na ulici, zbadal som na telefóne skrýšu vzdialenú pár metrov. Tak som ju bol rovno odchytiť.

Hneď pred kostolom sa konala nejaká propagačná akcia, stál tam autobus a nejaký rozložený stánok, kde mali nejaké plagáty či čo. Najlepšie ako byť nenápadný pri hľadaní kešky je jednoducho si nikoho nevšímať a robiť si svoje. Mám overené, že ľudia na vás aj tak kašlú. Aj túto mini-krabičku som našiel za priameho dozoru ľudí, ktorí sedeli v neďalekej kaviarni.

Okrem toho sme vo Worms-e navštívili katedrálu (to nie je tento kostol), židovský cintorín a na okraji mesta ešte most s vežou. Katedrála ani cintorín svoju kešku nemali, tak to píšem len tunáka, aby sa nezabudlo :-).

Poradové číslo:261
Dátum nájdenia:02.08.2022
Krajina:🇩🇪 DE
Geocache kód:GC479GJ
Oficiálny log záznam:GL180ZRVY

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.