GC49PKK – Zwingenberger Brücke

Cestou z vodopádov Margarethenschlucht sme sa chceli niekde najesť. Na Googli sme našli priamo pri hlavnej ceste v susednej dedine Zwingenberg burgráreň s dobrými referenciami. Žiaľ, reštaurácia nás veľmi sklamala čakacou dobou. Na objednávku pre 4+4 ľudí sme museli čakať skoro hodinu. Keďže je to fastfood pri ceste, čakal som, že jedlo dostaneme max do pár minút. Navyše vonkajšie sedenie je pri hlavnej ceste, vonku pražilo slnko a nie všetky miesta sú zatienené, okolo oblietavali osi.

Počas čakania na jedlo som z nudy pozrel do aplikácie v mobile. Asi 30 metrov od nás, krížom cez cestu, bola keška. Odskočil som ju teda odloviť. Krabičku som našiel rýchlo, logbook je však vo veľmi zlom stave, totálne premočený a zhnitý. Takže zapísať sa nebolo kam. Lokácia však ponúka pekný výhľad na rieku Neckar a neďaleký hrad Burg Zwingenberg. Na hrad sme sa potom aj vybrali pozrieť, ale ten je v súkromných rukách a návštevy sú možné iba na špeciálne akcie, respektíve po predchádzajúcej dohody.

Poradové číslo:254
Dátum nájdenia:31.07.2022
Krajina:🇩🇪 DE
Geocache kód:GC49PKK
Oficiálny log záznam:GL180P28K

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.