GC53G2Q – Agelokastro view

Počas našej letnej dovolenky na Korfu sme si jeden deň požičali aj auto a vybrali sa na výlet po ostrove. Okrem iného sme navštívili aj hrad Agelokastro. Dole na parkovisku nás trochu vystrašil nápis na búdke, ktorý hovoril o tom, že hrad je utorky zavretý. A samozrejme my sme tam došli utorok. Inak vstupné bolo nejakých smiešnych 2-3€, ale v búdke naozaj nikto nebol. Každopádne nikde žiadna brána ani zábrana, normálny chodník – tak sme sa teda vybrali hore ku hradu a na naše potešenie bola aj hradná bránka otvorená. Hm, nuž takže je to jednoduché – normálne sa na hrad platí vstupné, ale keď je zavretý, tak je vlastne otvorený zadarmo :-).

Skrýšu som hľadal až na druhý pokus. Pretože najprv sme sa presne na tom mieste zastavili cestou na hrad spraviť nejaké foto a až keď som bol na hrade som zistil, že priamo tam kde som stál – presne pod tým kameňom 😉 je vlastne aj skrýša. No a teplo jak fras, čo vám budem hovoriť – leto.

Poradové číslo:427
Dátum nájdenia:22.08.2023
Krajina:🇬🇷 GR
Geocache kód:GC53G2Q
Oficiálny log záznam:GL1AQB3RH

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.