GC56FVC – Vyhliadka na Kuklu

Pri tejto skrýši sme si užili aspoň trochu zábavy. No pekne po poriadku… Najprv sme si pozreli hrad Červený kameň, dali si medovinu, odlovili kešku priamo pri hrade a potom pri ceste späť k autu, vyhliadol som si ešte túto jednu, neďaleko parkoviska. Po asi 200 metroch prechádzky cez les sme došli na miesto určenia.

Tam som hneď pochopil, že to také ľahké zase nebude. Jaskýň a dier v skalách tam bolo kopec a GPS signál skákal medzi stromami ako koza. Navyše sa okolo nás motali nejaké malé decká, ktoré tam boli s rodičmi na opekačke. Najprv nás nechceli pustiť do jednej z jaskýň, pretože tam mali svoj bunker :-). Keď sme im vysvetlili, že hľadáme poklad, zaujalo ich to natoľko, že behali okolo nás ako splašené, v domnienke, čo za poklad to bude. Až sme sa ich nevedeli striasť 🙂

Našťastie nosím vždy so sebou baterku, ktorá sa mi pri geocachingu už veľakrát osvedčila. V prvej preskúmanej jaskyni sme nič nenašli, v druhej sa ale podarilo. Teda, najmä vďaka mladším (a menším) spolu-hľadačom, ktorí sa za mňa nadžgali až dozadu do diery. Možno by som sa tam zmestil aj ja sám, ale určite by som sa zaprasil :-). Respektíve, ak by som bol sám, asi by som sa na to vykašlal.

Poradové číslo:445
Dátum nájdenia:01.11.2023
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC56FVC
Oficiálny log záznam:GL1B2727A

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.