GC5KDN1 – Kaplnka sv. Urbana

GC5KDN1 – Kaplnka sv. Urbana

Dnes večer som vytiahol decká na zmrzlinu do Stupavy. Previesť sa na bicykloch. No a mal som okrem toho aj iné bočné úmysly – už týždeň mám u seba TravelBug, čo som zobral v Červenom kláštore. Bolo by načim ho niekde uložiť. Začiatkom týždňa navyše pršalo, tak sa mi nechcelo ísť kešky zháňať.

Dnes to už vyzeralo, že tú kešku ani nedáme. Neviem prečo som mal pocit, že treba hľadať kdesi vzadu za kaplnkou. Začalo sa stmievať a komáre žrali ako besné. Nakoniec ju objavila Iva a to sme už hľadali s baterkami! Takže rýchlo sme zalogovali, zanechali TB v schránke a pobrali sa domov. Potme to bola celkom sranda – ešte že máme tie svetlá na bicykloch.

Kaplnka sv. Urbana v Stupave – decká mi svietili baterkami, aby som ju mohol odfotiť 🙂

Poradové číslo:138
Dátum nájdenia:08.09.2016
Geocache kód:GC5KDN1
Oficiálny log záznam:GLP6KV9B

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.