GC623J7 – Čertov

GC623J7 – Čertov

Cez tento predĺžený víkend sme na stretkovej akci na mieste, čo sa volá Lazy pod Makytou. Podvečer, po spoločnej prechádzke, sme sa ešte vybrali hľadať aspoň jednu kešku. Počas prechádzky sme nehľadali, lebo tu nie sú nie že dáta, ono tu nie je vôbec mobilný signál! Takže som musel prísť naspäť na hotel, stiahnuť kešky do offlinu a až potom ísť nejakú hľadať. A táto bola najbližšie pri našom hoteli.

Nápadité prevedenie vo vtáčej búdke. Síce sme už také videli, ale vždy lepšie ako zahrabať skrýšu len kdesik pod hŕbu kameňov. A cestou sme videli nejaké zvery – kozy a potom asi lamu?


Poradové číslo:149
Dátum nájdenia:15.09.2017
Geocache kód:GC623J7
Oficiálny log záznam:GLT63F58
SWG:Galky (2017)

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.