GC6AMF2 – GMH

Moja prvá multikeš – konečne! Cestou cez námestie sme na starej budove gymnázia zistili indície a vypočítali súradnice. Navigácia ukazovala niečo vyše kilometra a mne sa zdalo, že finálka bude určite pri novej budove gymnázia (dávalo by to logiku). Ta sme sa vybrali tým smerom. Aké však bolo moje prekvapenie, keď pri novej budove ukazovala vzdialenosť ešte vyše 500m! Došli sme až na železničnú stanicu, tam som to vzdal, lebo sa nám nechcelo brodiť cez vysokú trávu a pozrel do mapy. Jasné, bude to niekde na kopci nad Trstenou… Tak sme sa vybrali smerom hore na Brezovicu. Cestou sme ešte odlovili pri cintoríne GC61CA0. Aj túto kešku sme nakoniec našli ľahko. Bol odtiaľ skvelý výhľad na Trstenú a okolie – len škoda, že práve zapadalo slnko a svietilo nám rovno do tváre.

GC6AMF2 – stará budova trstenského gymnázia, na ktorej nájdete indície pre výpočet súradníc.
GC6AMF2 – miesto uloženia kešky pod kríčkom 🙂
GC6AMF2 – výhľad smerom na Trstenú.
GC6AMF2 – výhľad smerom na Brezovicu.
Poradové číslo:145
Dátum nájdenia:05.08.2017
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC6AMF2
Oficiálny log záznam:GLRQJHAX
SWG:ďumbierik (2016)

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.