GC6MP60 – Gündogdu Beach

Druhá skrýša nájdená počas tohtoročnej dovolenky v Turecku. Táto bola vzdialená iba cca 1,5 km od „našej“ pláže a bola to teda aj najbližšia keška k nášmu hotelu. Keďže Holidaycache, ktorú som našiel ešte v roku 2018 počas prvej dovolenky v Turecku náhle skončila – tá bola skoro hneď na našej pláži. Jop, boli sme v rovnakom hoteli ako v roku 2018.

Takže jedno ráno sme sa vybrali na prechádzku na pláž. Síce východ slnka sme nevideli, takí masochisti čo sa týka stávania veru nie sme, ale tak prešli sme sa kúsok, pozreli trochu pláže od iných hotelov, skritizovali kto čo má a čo nemá. Potom som sa vybral s telefónom v ruke pohľadať aj skrýšu, ktorú som mal vyhliadnutú ešte zo Slovenska.

Chvíľku som sa motal okolo zadnej strany tohto plážového baru. Zdalo sa, že lokácia ma doviedla až priamo na súkromný pozemok, čo som teda hneď nevylučoval, keďže je to priestor voľne dostupný, no aj tak sa mi však trochu priečilo kutrať tam niekde v súkromnom areáli. Ako som tam však chvíľu postával a rozhliadal sa, z otvorených dverí vyšiel chlapík, pozrel na mňa, nič nepovedal, len rukou ukázal na stenu. A jasné, bola tam tá skrýša, miestni zjavne o nej veďá. 🙂

No a v skrýši som našiel aj travelbug Happy New Year 2018, ktorý som odtiaľ zobral a plánujem ho doniesť až na Slovensko a tu ho niekde zase vyložiť.

Poradové číslo:282
Dátum nájdenia:01.09.2022
Krajina:🇹🇷 TR
Geocache kód:GC6MP60
Oficiálny log záznam:GL188DFEA

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.