GC6TQFZ – Dlhá červená línia #2

Keďže som na dnešný deň ešte nemal dosť ani turistiky ani hľadania kešiek :-), rozhodol som sa prebehnúť cez kopec z Trstenej na Oravskú priehradu a cestou pohľadať nejaké skrýše. Priamo na tomto úseku začína keškový power trail, ktorý vedie po červenej turistickej značke od Trstenej až po vrcholový výstup na Kľak. V čase hľadanie obsahovala celá trasa presne 100 skrýší, na mojej ceste na priehradu ich malo byť 27.

Samozrejme som nečakal, že nájdem všetky… Pravidlo 5 minút hľadania som dôsledne dodržiaval, navyše niektoré skrýše som nakoniec ani vôbec nehľadal – najmä ak boli v zlom teréne (vysoká tráva a pod), alebo sa mi zdalo, že budú zničené (keďže v hornej časti trasy okolo vrchu Uhlisko je namiesto lesa už len rúbanisko). V záverečnej etape som sa už aj ponáhľal domov, takže posledných asi 7 som úplne odignoroval. Veď možno niekedy nabudúce pohľadám zase aj tie ďalšie… Celkovo som ich teda našiel 6, čo tiež nie je zlý výkon, si myslím.

GC6TQFZ – Dlhá červená línia #2

Prvú kešku zo série som nenašiel, pravdepodobne neexistuje ani ten strom pod ktorým mala byť. Našiel som až túto druhú, aj tú však až po chvíľke hľadania – neviem či ju niekto premiestnil, ale značku na strome je v pohode vidno, ale kešku som hľadal „pod značkou“, čiže štvornožkoval okolo všetkých stromov v okolí, až napokon keď som narovnal chrbát som ju zbadal zavesenú na konári.

Poradové číslo:232
Dátum nájdenia:04.07.2022
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC6TQFZ
Oficiálny log záznam:GL17PDMWF

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

2 komentáre

  1. 22.02.2023

    […] kešiek „Dlhá červená línia“ som už išiel vlani v lete, teda jej začiatok, ale sem až som pre krátkosť času […]

  2. 22.02.2023

    […] skrýša zo série Dlhá červená línia. Táto sa nachádza priamo v strede priehradného múru Oravskej […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.