GC6VMCT – Stadium wall

Druhá skrýša v Kerkyre, nájdená pred odchodom na posledné miesto dovolenky na ostrove Korfu – do Glyfady. Keďže sme sa museli odubytovať do 10:00, ale v novej lokácii sme sa mohli ubytovať až o 16:00, vyhliadli sme si autobus niekedy poobede. Mali sme teda pár hodín čas, kedy sme nemali čo robiť, vonku bolo teplo jak fras, takže sme sa striedali a vždy jeden sedel na kufroch na lavičke pod stromom a ostatní mali voľno a mohli chodiť po meste.

Ja som bol odloviť túto (jedinú) zostávajúcu skrýšu. Zas tak veľa ich tu nebolo, škoda. Okrem tejto a tej v Starej pevnosti ešte jedna v starom meste, avšak tú sme nenašli ani v noci a ani za bieleho dňa.

Poradové číslo:426
Dátum nájdenia:19.08.2023
Krajina:🇬🇷 GR
Geocache kód:GC6VMCT
Oficiálny log záznam:GL1APHQZX

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.