GC7B71Y – Colosseo selfie station

Posledná nájdená cache počas tohtoročného výletu v Ríme. Verím však, že sa sem opäť niekedy vrátime a hádam aj skôr ako za päť rokov. V nedeľu nám lietadlo odlietalo až neskoro večer, takže sme mali ešte celý deň aby sme pobehali čo to po okolí. A keďže bola prvá nedeľa v mesiaci, vstupné do Kolosea + Palatín a Foro Romano bolo zadarmo. Len bolo treba vystáť frontu dlhú niekoľko sto metrov. Našťastie to šlo relatívne rýchlo, v rade sme čakali asi 45 minút.

No a keďže posledná (nájdená) skrýša je len virtuálna prikladám aj fotolog. (Hľadal som ešte dve, ale neúspešne, takže týmto je geovýlet ukončený.)

Poradové číslo:470
Dátum nájdenia:03.12.2023
Krajina:🇮🇹 IT
Geocache kód:GC7B71Y
Oficiálny log záznam:GL1B873V9

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.