GC7DKE8 – Thumbs up for Hainburg!

GC7DKE8 – Thumbs up for Hainburg!

Dnes som mal mimoriadne úspešný geokešing deň. Našiel som až 4 kešky (toto je tá dnešná štvrtá), z toho dve v Rakúsku. A okrem toho je to moja pamätná 222. nájdená keška!

Ako titulnú fotku som použil foto z vrchu kopca Braunsberg, na ktorý sa dalo vyjsť až hore autom. Lebo keď sme už boli v tom Hainburgu, išli sme pozrieť hrad Heimoburg aj z protiľahlej strany.

Táto keška je však kúsok nižšie pri lesnom chodníku. Pomôcka znela „Sledujte mravce“. Hovorím si: „Aké mravce?“ Krabičku som našiel rýchlo, stačilo načiahnuť prsty do malej dutiny v strome. Kým som však vyberal logbook z krabičky, pozerám ako mi po rukáve pochodujú už 3 veľké lesné mravce! Reku Aha!, tak už rozumiem aké mravce. Skrýša je asi uprostred mravčej cestičky…


Poradové číslo:222
Dátum nájdenia:18.04.2022
Geocache kód:GC7DKE8
Oficiálny log záznam:GL1747PQ8

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.