GC7VQBC – 68/17 Agitační středisko

7:19 – jedenásta, a pre dnešný deň aj posledná, skrýša nájdená počas rannej prechádzky Prahou (nový rekord!). Po zalogovaní už len rýchla chôdza na neďalekú zastávku metra Anděl a potom späť na hotel – raňajky, konferencia atď.

Každopádne som veľmi rád, že som ráno vstal a išiel do mesta. V meste som strávil cca 2 hodiny, počas ktorých som našiel 11 skrýší a čo ma teší nakoniec ani jedna nevyšla nazmar (žiadne DNF).

Poradové číslo:387
Dátum nájdenia:25.05.2023
Krajina:🇨🇿 CZ
Geocache kód:GC7VQBC
Oficiálny log záznam:GL19ZCMTT

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

1 odpoveď

  1. 04.01.2024

    […] Krabku som objavil rýchlo, len bolo treba trochu preskákať cez mláky, pretože naokolo bol rozmočený trávnik. A čo je super, touto keškou som teda vyrovnal môj osobný rekord v počte nájdených skrýší za jeden deň (11), ktorý som dosiahol tento rok v Prahe. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.