GC82CNW – Gewässerüberwachung

Keďže priamo v meste Worms sme našli iba jednu skrýšu a mne sa žiadalo plniť plány v počte nájdených kešiek za deň :-), zastavili sme sa ešte pri moste Nibelungenbrücke, kde sa teda jedna skrýša zhodou okolností mala nachádzať.

Potom, čo sme odfotili most zdola aj zhora, nastal čas hľadania. Chvíľku ma potrápila, už som sa chcel na to vykašlať, ale nakoniec sa podarilo. Samozrejme, nebolo to bez komplikácií. Najprv sa mi nedarilo zalogovať, pretože logovací pásik bol nejaký šmykný a pero nechcelo písať. Musel som si ho rozpisovať na ruke, viď modrá čiara na mojej dlani :-).

No a keď som už chcel skrýšu vrátiť na miesto, prišli nejaký iný dvaja turisti, starší muž so ženou a postavili sa mi priamo tam, kde mala byť skrýša ukrytá (tá biela rúra na fotke za mojou rukou). Bola tam nejaká info tabuľa a oni si začali zapeklito niečo na nej študovať. Našťastie o chvíľku odstúpili kúsok nabok, tak som sa tváril, že si idem zaviazať šnúrku a popritom som vložil kešku späť do úkrytu (bol tesne pri zemi). Ťažký to život hľadača :-).

Poradové číslo:262
Dátum nájdenia:02.08.2022
Krajina:🇩🇪 DE
Geocache kód:GC82CNW
Oficiálny log záznam:GL180ZT8N

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.