GC89130 – Pražský orloj / Prague Astronomical Clock

Pôvodne som plánoval, že túto virtuálku – druhú nachádzajúcu sa na Staroměstskom náměstí, odlovím až na druhý deň skoro ráno, kedy som plával vybrať sa opäť na prechádzku po meste bez ľudí. No ako sa ukázalo neskôr našťastie som si to predsa len rozmyslel a vrátil sa sa tých pár krokov späť k Staroměstskej radnici a predsa len ju „odlovil“ = spravil si jednu fotku aj z Pražským orlojom. Našťastie preto, lebo na druhý deň ráno som samozrejme zaspal a do mesta nešiel, takže heslo „čo môžeš odloviť dnes neodkladaj na zajtra“ sa tentokrát oplatilo.

Ono, aby som to vysvetlil, prečo som chcel nechať túto kešku až na skoré ráno – spraviť si tam selfie bez iných turistov v pozadí bolo skoro nemožné. Tak čo už 😎.

Poradové číslo:515
Dátum nájdenia:27.03.2024
Krajina:🇨🇿 CZ
Geocache kód:GC89130
Oficiálny log záznam:GL1BR65M3

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.