GC8PEMW – Tajomstvo meča z Marianky

Bývame neďaleko už roky, chodíme v tesnej blízkosti na prechádzky (od začiatku korony aj dosť často), no o tomto mieste s takýmto perfektným výhľadom sme veru ani netušili!

Večer som si pozeral geocaching mapu a hľadal kešky v blízkom okolí, ktoré som ešte neodlovil. Do oka mi padla aj dve kešky neďaleko Marianky – bývalý starý lom. No a dnes, zhodou okolností sme sa neďaleko odtiaľ vybrali na prechádzku. Celkom nečakane a náhle som si vtedy spomenul, že tu kdesi mám ešte nejaké dve kešky nenájdené. A tak sme to strihli kúsok mimo hlavnej trasy… A veru oplatilo sa! Starý lom nad Mariankou ponúka nádherné výhľady na široké okolie a pritom nikde nikoho.

Kešku som našiel i keď som pri nich trochu nadával, pretože nemám rád kešky ukryté v hŕbe kamenia.

GC8PEMW – Tajomstvo meča z Marianky – Nádherné výhľady do okolia Marianky
GC8PEMW – Tajomstvo meča z Marianky – miesto uloženia kešky
Poradové číslo:216
Dátum nájdenia:10.04.2022
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC8PEMW
Oficiálny log záznam:GL170JBET
SWG:lenicka8788 & namorblade (2022, tmavé)

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.