GC97HZH – Hrad Dobrá Niva

Predĺžený víkend okolo 17. novembra sme strávili na wellness pobyte na Vígľašskom zámku, odkiaľ sme si v sobotu spravili výlet do okolia Zvolena. Naša prvá (skutočná) zastávka bola dedinka Podzámčok (tú prvú zastávku na križovatke v blate nepočítam). Tu sme najprv pozreli drevenú zvonicu pri kostole, kde sme však skrýšu nenašli a pokračovali hore na hrad. Okrem nádherných výhľadov na okolie, ktoré sa nám naskytli, som tentokrát už nechyboval a pripísal si ďalší bodík a SWG koliesko.

Inak fúkalo ako besné, normálne mi sfúkavalo tú plastovú fľašu, kým som sa zapísal a aj túto fotku som mal problém spraviť, aby mi to všetko vietor nezobral kdesi dole do dediny.

Poradové číslo:453
Dátum nájdenia:18.11.2023
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC97HZH
Oficiálny log záznam:GL1B4PRD4
SWG:BTMAT2014

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.