GC9NZM6 – Svätý za záhorskou -2-

Nedeľná prechádzka ako stvorená na hľadanie kešiek v blízkom okolí. Táto jedna ma trochu poplietla. Normálne som bol presvedčený, že krabka sa bude nachádzať priamo pri kríži (na hornej fotke vzadu na zákrute, respektíve pozri dole na poslednú fotku). Keď sme však prišli ku krížu, zistil som niekoľko vecí.

  1. Na tomto mieste hľadaná keška nie je, pretože som ju minul asi o 150 metrov.
  2. Na tomto mieste keška bola, ale volala sa inak a už som ju kedysi dávno odlovil.

Takže sme sa pekne krásne museli vrátiť späť a pozrieť podľa GPS súradníc, kde sa nachádza nová lokácia.

Tam som ju už našiel rýchlo. Keď sme okolo prechádzali prvýkrát, normálne som si v duchu hovoril, že tu by mohla nejaká skrýša byť. Keď sa zameriam na hľadanie, už mám v oku také tie indície ako vychodený chodník mimo cesty a podobne. No ale potom som sám seba presvedčil, že veď je to tamto pri kríži, takže som tomu nevenoval až takú pozornosť.

Inak, pôvodná skrýša na tomto mieste sa volala GC4TXAG – Za obcou – Záhorská Bystrica I. a bola, čo si matne pamätám, zavesená na strome v nejakej vtáčej búdke, alebo tak nejako.

Poradové číslo:344
Dátum nájdenia:26.02.2023
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC9NZM6
Oficiálny log záznam:GL19824EY

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.