GC9VTFV – Domček v prérii

Po skončení firemnej akcie na Divokej vode (aka športové hry) som sa vybral odloviť ešte ďalšie skrýše v okolí. V tesnej blízkosti som mal vyhliadnutú kešku na druhom brehu (respektíve ostrove) výbežku pevniny do Dunaja. Najprv som myslel, že sa vytratím a pôjdem k nej pešo, ale bolo teplo jak šľak, slnko pálilo, takže som pekne počkal až do oficiálneho konca a došiel si k nej autom.

A teda samotná skrýša ma celkom potešila – mám rád kešky, s ktorými si ich majiteľ dá nejakú námahu. Nech je to čokoľvek a kdekoľvek, ale vždy poteší, keď to nie je len petka strčená pod kameň.

Poradové číslo:399
Dátum nájdenia:22.06.2023
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC9VTFV
Oficiálny log záznam:GL1A4663M

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.