GCR0YM – Bridge over bridge

Vianočné trhy vo Viedni som chcel pozrieť už dávno, naposledy sme na nich boli hádam aj pred 25 rokmi. Prvú decembrovú sobotu sme sa teda vybrali na rodinný výlet. No a trasu som chcel samozrejme naplánovať tak, aby som mal po ceste aj nejaké skrýše. Žiaľ, v centre Viedne je veľa geoskrýší typu mystery alebo multi, ktoré väčšinou na výletoch ignorujem. Avšak potešilo ma, že hneď neďaleko parkoviska, ktoré som vyhliadol aj s ohľadom na kompromis cena vs. vzdialenosť, sa nachádza práve jedna tradička.

A veľmi ma tiež potešilo, že táto skrýša je venovaná technickej zaujímavosti v podobe mosta, ponad ktorý vedie iný most. Ako sa píše v popise ku skrýši, mosty boli postavené okolo roku 1900. Vrchný most je pre peších, spodný slúži pre mestské vlaky (metro).

Magnetickú skrýšu našla nakoniec Klára, teda ešte skôr ako som sa ja dostal priamo do stredu mosta, pretože ja som ju najprv hľadal presne na súradniciach, čo teda bolo kúsok vedľa :-).

Poradové číslo:318
Dátum nájdenia:03.12.2022
Krajina:🇦🇹 AT
Geocache kód:GCR0YM
Oficiálny log záznam:GL18TV1Q9

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.