GCRD5J – Dragon ruins

GCRD5J – Dračí hrádok

V piatok som organizoval pre kolegov turistický teambuilding. Vyrazili sme z Borinky, potom vybehli na hrad Pajštún a pokračovali cez Dračí hrádok až na Biely kríž. Späť do Borinky sme išli vrchnou trasou cez Bystrické, Svätý vrch a Klčovanice. Taká priemerná turistická prechádzka – 16km.

Cestou som nechcel príliš zdržovať hľadaním kešiek, ale kým sme chvíľku postávali na Dračom hrádku, naberali sili a dopĺňali tekutiny, pozrel som do mobilu a hľa – keška ani nie 50 metrov odo mňa! Škoda by ju tam bolo nechať.

GCRD5J – Dračí hrádok

Kešku som našiel rýchlo, konečne po dlhšom čase klasická small skrýša. Tých mini a mikro kešiek, kde sa nie je ani kam zapísať, už začínam mať plné zuby.

GCRD5J – Dračí hrádok (miesto uloženia kešky)
Poradové číslo:215
Dátum nájdenia:08.04.2022
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GCRD5J
Oficiálny log záznam:GL1705R8J
SWG:maros97 (2017)

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.