GCZAD1 – Festung Hohen Salzburg

Nápadne – nenápadne ukrytá skrýša na hrade v Salzburgu. Našiel som ju naozaj ľahko, videl som ju ešte pomaly skôr ako som ju začal hľadať. Až sa mi nechcelo veriť, že na takomto frekventovanom mieste môže byť keška uložená len tak na zemi pod dreveným schodíkom. Každopádne ľudia si asi myslia, že sú to schodíky do nejakej kancelárie alebo inej privátnej časti hradu (čo asi aj sú) a nemajú tam preto chodiť. Mne stačilo posadiť sa na schodík akože si idem zaviazať šnúrku, rukou našmátrať a vytiahnuť kontajner – a bol to on!

Nuž a toto bola aj posledná nájdená keška z nášho výletu Nemecko – Rakúsko, ktorý sme zavŕšili v Salzburgu na hrade. Potom sme si dali ešte obed (aj ja vegetarián som si dal výnimočne rezeň 🙂 ) a pomaly sa presunuli k autu, aby sme šmarali domov. Paradoxne do Bratislavy je sú to iba cca 4 hodiny cesty, čo je vlastne ekvivalentné napríklad ako cesta z Bratislavy do Trstenej. Možno sa sem teda niekedy ešte vrátime.

Poradové číslo:279
Dátum nájdenia:07.08.2022
Krajina:🇦🇹 AT
Geocache kód:GCZAD1
Oficiálny log záznam:GL181TDJ1

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.