Deň, keď sme sa na všetko sťažovali

Už včera večer sme si všimli, že neodteká umývadlo. Cestou na raňajky sme to teda bolí nahlásiť na recepcii. Cez raňajky sa deti sťažovali, že majú na izbe mravce. A ešte sme si spomenuli, že tie medzi-izbové telefóny nefungujú, aj keď postupujeme podľa návodu, ktorý nám povedali na recepcii. Aďa to teda bola všetko ohlásiť. Teta recepčná keď ju už vidí, sa jej musia robiť vyrážky na tvári. Hneď sa už pýta, či izba 40 alebo 41…

Každopádne, sú to síce drobnosti, ale práve preto sa aj dajú jednoducho vyriešiť a nemusia nám otravovať dovolenku. Keď som pred dovolenkou hľadal referencie na tento hotel, ľudia do jeho recenzií vypisovali, čo všetko nebolo na izbe ok. A reakcia zo strany hotela bola vždy rovnaká: Keby ste nám to nahlásili, boli by sme sa to pokúsili vyriešiť. A tak hlásime. A zatiaľ všetka česť, tá rýchlosť riešiť veci, to by sme sa mali aj v SPP čo učiť. Ešte aj ten telefón došiel nejaký ITčkár dnes opraviť!

Podvečer som bol cvičiť jogu na pláži. No akože nič moc. Niežeby som sa potreboval hrať na frajera. ALE… Trvalo to pol hodinku a bolo to na úrovni našej rozcvičky pred bežnou lekciou. To by som ešte pochopil, veď boli tu aj ľudia, čo asi nikdy jógu necvičili. No jediné, čo cvičiteľka počas celej lekcie hovorila, bolo „inside – outside“. Ani neviem, čo tým vlastne myslela. Asi nádych – výdych? No a vrcholom bolo, keď chcela aby tí ľudia, čo asi jógu nikdy necvičili, spravili kobru s vystretými rukami avšak so stehnami na zemi! Ani sa nebudem čudovať, keď si niekto na takejto hodine „jógy“ ublíži.

Po večeri sme boli pozrieť do Kardameny. Priamo od hotela nás tam zaviezol hotelový autobus (zdarma). Pozreli sme obchody v centre, pobrali infošky o výletoch na ostrov Nisyros (je tam kráter sopky), pokúsili sa zistiť kedy sú omše (srnka netuší) a kúpili tašku na pláž. Rozdiel v cene centrum oproti bočným uličkám je asi 500m, respektíve 10€ na blbej plátenej taške. Pri cene za tašku 3,3€ už dosť veľa.

Unavení a zničení sa vraciame našim busom späť na hotel a ideme rovno do postele. Dnes vlastne asi neni diskotéka, dožvie prečo.


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.