Kaplnka sv. Mikuláša

Dnes po večeri sme sa vybrali opäť na prechádzku do Georgioupolisu. Cieľom našej prechádzky bola kaplnka sv. Mikuláša, ktorá sa nachádza v prístave na takom malom ostrovčeku. Dá sa k nej dostať aj peši po kamennom výbežku, ktorý vedie do mora. Keď sme tam išli, voda nám občas špliechala na nohy a po kameňoch lozili kraby.

Pohľad na kaplnku z pláže od nášho hotela.

Kamenný výbežok, ktorým sa dá dostať ku kaplnke.

Dávid testuje maxi dvere v kaplnke.

Naspäť sme šli už skoro potme. Po príchode na hotel sme sa zastavili ešte na drink v bare a potom už šli do postele. Ako obyčajne, človek celý deň nič nerobí, ale som taký unavený z toho, že zaspím behom chvíľky. Na izbe je síce TV, ale samé nezrozumiteľné kanály, takže aj tak sa vlastne nič iné robiť nedá. Teda dá, na počudovanie nám tu funguje WiFi, i keď sme ďaleko od recepcie a free WiFi mala byť iba na recepcii. A internet je dostatočne rýchli, decká bežne pozerajú Youtube a žiadne sekanie.

Začíname tiež uvažovať o nejakom výlete. Dnes sme zisťovali ako chodia autobusy do Chanie a Rethimna, čo sú najbližšie väčšie mestá, kam by sme sa mohli dostať miestnym autobusom a spraviť si výlet na pol dňa. Okrem toho sme pozerali aj čo stojí prenájom auta – to chceme ísť na výlet do hlavného mesta ostrova – Heraklionu.


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.