Majster sponka (3. deň)

Dnes celý deň ležíme na pláži. Je to tu úplne perfektné, zatiaľ najlepšia dovolenka ever! Tá pláž je úplne neskutočná. Vôbec tu nie je veľa ľudí, vždy sa nájdu voľné lehátka – síce nie v prvom rade pri mori, ale to nevadí. Piesok je úplne jemný, topánky do vody vôbec nepotrebujeme. Až na to, že keď ideme do baru po pitie, strašne páli na nohy.

Dnes sú už aj trochu vlny, ale v pohode, aspoň je vo vode sranda. Decká sa môžu blázniť s nafučkou.

A ešte jedna panoramatická fotka naše pláže.

Čo „podstatné“ sa dnes stalo? Aďa si chcela obliesť druhýkrát svoje nové plavky a šup ho tam, sponka sa zlomila. Presne toto predikovala, keď si ich kupovala a ani to dlho netrvalo. Čo teraz? Nuž zahral som sa na MacGyver-a a pomocou vreckového nožíka a kúska drôtika, ktorý som preventívne zobral so sebou, som vyrobil takéto majstrovské dielo. Lepšie ako originál. Dokonca sa dá zapínať a rozopínať! Som na seba hrdý, aký som ja šikovný. 🙂

Vždy, keď sa vrátime doobeda z pláže, máme poupratovanú izbu a plachty poskladané do tvaru loďky. Ale vadí mi, že upratovačka nám upratuje aj osobné veci – napríklad oblečenie poskladá a napchá nám do tašiek, ktoré uloží na určené miesta. Takisto všetky veci v kúpeľni, vrátane zubných kefiek sú poprehadzované a uložené do pohárikov a kozmetických taštičiek.

Najlepšie je, že ešte aj Dávidovho psa Lycosa uloží pekne na vankúš. 🙂


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.