Slnko zapadlo, čo nikto nečakal

S Dávidom sme stavali na pláži hrad. Dávid k tomu pristúpil s plnou vážnosťou decka postihnutého stavbou domu. Najprv si nakreslil na papier plány. Vybral vhodnú lokalitu pozorovaním kam až siahajú vlny. A potom ma zavolal ako lacnú pracovnú silu na pomoc s kopaním piesku. 😉

Dnes je určite o pár stupňov teplejšie ako včera. Už ani tak strašne nefúka. Cez obed je piesok rozpálený že je problém prejsť bosou nohou z lehátka do vody.

Na pláži je to tu jak malý lazaret. Samé obviazané ruky a nohy, dokonca aj zlomeniny. Najhoršie je na tom jeden chlapík (priletel z BA v našom turnuse!), čo hral volejbal a zlomil si pritom nohu. Sme videli ako ho spoluhráči vliekli potom po pláži. Teraz ho jeho priateľka vozí do jedálne na invalidnom vozíku. Fuckt podarená dovolenka.

Podvečer sme šli peši do Kardameny, odkiaľ sme vyrazili na malý výlet loďou popri pobreží pozorovať západ slnka. Výlet sme dostali zadara k veľkému výletu na ostrov Nissyros, ktorý nás ešte len čaká.

Sedeli sme na strednej palube. Keď vyturoval motory, z komínov začali lietať nejaké sadze alebo čo. Tí čo sedeli v tom momente povetre boli „radi“ – t.j. zadrbaní od čiernych bodiek.

Po asi 45 minútach plavby popri pobreží to odstavil len tak kde bol, cca 2 km od brehu a sme asi ďalších 20 minút čakali čo na to Oscar, či sa teda nebude hanbiť.

Inak to slnko nakoniec zapadlo, čo asi nikto nečakal, lebi šetci sme si to fotili ako keby to bolo posledný krát. Ale romantika za 500 bola jak má byť. 😉

Večerný program v muzikálovom duchu – rozumej transvestity show v podaní hotelových animátorov.


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.