GC1T0KD – Židovský Cintorín

GC1T0KD – Židovský Cintorín

Po dlhšom čase som sa opäť dokopal k hľadaniu nejakej kešky. Situácia začínala byť kritická aj z toho dôvodu, že som stále vo vačku nosil TB z Chorvástka (Crkva Sv. Nikola), ktorý som zobral na výlet a nakoniec sa rozhodol, že ho donesiem až na Slovensko. No doma na Slovensku zrazu nejak nebolo času kešky hľadať. Až počas víkendu v Trstenej.

Táto keška trochu potrápila, nie však tým ako bola skrytá. Samotné miesto je kúsok od cesty, posledných pár metrov však zarastené hustou trávou, žihľavou a burinou. Moje super letné oblečenie – šortky, tričko a sandále bez ponožiek 🙂 zabezpečili, že som sa tam predieral s menším utrpením.

Inak zaujímavé miesto – cintorín je trochu poničený, no má svoju atmosféru. Nečakal som, že na Orave nájdem na hroboch nápisy v hebrejčine.

K samotnej keške len malá výhrada: krabička prasknutá a obsah hotové smetisko. Neviem prečo niektorí kešeri nechávajú v keškách také blbosti, že rovno na vyhodenie. No a majiteľ kešky by mal mať vo všeobecnosti povinnosť sa pri svojej keške zastaviť aspoň raz za 2-3 mesiace a upratať tam…


Poradové číslo:32
Dátum nájdenia:28.07.2013
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC1T0KD
Oficiálny log záznam:GLBMPJBJ

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

2 komentáre

  1. 30.01.2022

    […] GC1T0KD – Židovský Cintorín […]

  2. 30.01.2022

    […] GC1T0KD – Židovský Cintorín […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.