GC6TQGK – Dlhá červená línia #13

Po párnych číslach to bolo potrebné konečne otočiť a tak som sa pre zmenu sústredil na čísla nepárne. 🙂 Číslo 13 bola skrýša, ktorú som (konečne) našiel s prehľadom. Asi 3 som hľadal ale nenašiel, niektoré mali v listingu napísané, že sú asi zrušené, k iným sa mi ani nechcelo liezť cez vysokú trávu. Predsa len ma už začalo toto keškovanie trochu nudiť, každá pomôcka znela len „pník“, čo teda na rúbanisku je rovnaká pomoc ako „pod kameňom“ v kameňolome.

Každopádne číslo 13 bola priamo hneď vedľa chodníka, pník aj kešku som identifikoval rýchlo a z pníka bol pekný výhľad na obe strany kopca – aj na Oravskú priehradu a čiastočne aj na Trstenú.

PS: Áno, túto časť trasy som išiel naboso (ako je už mojím zvykom) 🙂

Pre celkový kontext pozri Dlhá červená línia #2.

Poradové číslo:235
Dátum nájdenia:04.07.2022
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC6TQGK
Oficiálny log záznam:GL17PDPD9

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.