GC8ZBJV – Lost @ Limni Beach

Limni Beach – finálny cieľ mojej turistickej prechádzky, v celkovej dĺžke cca 10 km (pláž na obrázku hore). Cestou som nazrel a odlovil kešku aj na susednej pláži Klimatia. Aj tu sa kúpali ľudia, ktorí sa sem doviezli zväčša na loďkách. Bolo ich tu celkom dosť, dokonca tu nejakí nadšenec asi aj požičiaval lehátka. Ľudí sem vozili asi aj v rámci prehliadky morských jaskýň, súčasťou veľkého okruhu bolo aj kúpanie sa na nejakých vzdialených plážach. My sme teda boli iba na malom okruhu, ktorý trval asi 45 minút a ukázali nám pár tých jaskýň v blízkosti našej pláže. Až sem sme teda nezašli.

A tu je výhľad z koncového cípu výbežku pevniny do mora, smerom na dedinu Paleokastritsa, kde sme boli ubytovaní – ten pás domov akoby hore na skalách, čo sa tiahnu nad morom.

Samotná keška bola nakoniec umiestnená v takomto romantickom domčeku :-). Milujem, keď musím kvôli geocachingu preskúmavať takéto chrumkavé objekty.

Poradové číslo:424
Dátum nájdenia:16.08.2023
Krajina:🇬🇷 GR
Geocache kód:GC8ZBJV
Oficiálny log záznam:GL1APGRQT

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher