GC9DAQC – ROK #095 – Košický vládny program

Ďalšia nájdená skrýša zo série „rok“, kedy je každému dňu v roku venovaná jedna skrýša podľa nejakej významnej udalosti, ktorá sa v tento deň stala. Dnes na obed sme sa vrátili z firemenj akcie na Morave, kde som teda odlovil aspoň tú jednu skrýšu GC1GZE6, čo sa mi minule nepodarilo, a už hneď poobede som sa presúval na ďalšiu firemnú akciu (spojenú s ochutnávkou vína). No nepýtajte sa ma, ako to zvládam. 😉 Ťažko… Každopádne keďže som auto nechal v robote, cestou do centra som sa zastavil aspoň po dve skrýše, ktoré som už mal dávnejšie vyhliadnuté.

Túto na košickej ulici som našiel bez zaváhania, stačilo pozrieť za billboard. Miesto je to aktuálne dosť hnusné – moderné mrakodrapy a najdrahšie byty/kancelárie v meste v brutálnom kontraste so zarastenými plochami zahádzanými kadejakým bordelom. Ja viem, ono sa to časom zmení, keď aj tu vyrastie ďalšie hyper úžasná xy poschodová obluda s „najluxusnejším“ bývaním, no teraz by sa jeden tadiaľto aj bál prejsť.

Poradové číslo:450
Dátum nájdenia:14.11.2023
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC9DAQC
Oficiálny log záznam:GL1B4PDPJ

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.