Prvá dobrá – 29.11.2019 (piatok)

Pravidelný ranný vLog Prvá dobrá číslo 041/2019 zo dňa 29.11.2019 (streda)

Dnes je tomu už 2 mesiace, čo pre vás každé ráno natáčam a vysielam tento ranný vlog. Je preto asi načase zamyslieť sa nad tým čo robím dobre a čo naopak zle. Aké zmeny pripravujem?

  1. Prvá dobrá už nebude nevyhnutne každé ráno. Rád by som si však udržal frekvenciu cca 3x do týždňa (pondelok, streda, piatok).
  2. Častejšie budem meniť miesto natáčania, t.j. nebude to len hovoriaca hlava v aute.
  3. Niektoré časti si pripravím aj vopred, ale vysielanie pôjde von v „našich“ časoch.
  4. Budem sa striktnejšie držať minutáže – klasická Prvá dobrá bude mať max 5 minút. Okrem toho budem robiť ale aj Prvú dobrú „XL“ s dĺžkou 15-20 minút, v ktorej budem rozoberať nejakú tému podrobnejšie.
  5. Chcete byť aj vy v Prvej dobrej, alebo poznáte niekoho zaujímavého, kto by sa dal na to nahovoriť a pozvať ako hosť? Napíšte mi!

Okrem toho, ak poznáte nejaké zaujímavé (tiché) miesto, alebo niekoho kto takéto miesto vlastní (prevádzkuje) – kaviareň, čajovňa, alebo čokoľvek iné kde je nejaká chillout zóna a bol by ju ochotný za lacáka (aka za útratu) požičať na natáčanie rozhovorov – cca 2-3 hodiny, DAJTE MI PROSÍM VEDIEŤ. Ďíky, ďíky…


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.