Kde sa cvičí power joga

Priebežne aktualizovaný zoznam jogových štúdií, v ktorých si môžete zacvičiť power jogu. Našli ste chybu? Poznáte ďalšie miesto, kde sa cvičí power joga? Napíšte do komentárov, alebo použite tento kontaktný formulár.

Bratislava

 

YoGo

Najväčšie jogové štúdio v BA, špecializujúce sa výhradne na power jogu. Miesto, kde som s cvičením začínal; miesto, kam sa vždy rád vraciam. Lekcie sú vedené na profesionálnej úrovni, zamerané predovšetkým na pohybovú aktivitu – bez mystifikácie a duchovných kalerábov okolo. Cvičí sa vo forme kurzov v rôznych úrovniach náročnosti – každý pozostáva z niekoľkých na seba nadväzujúcich lekcií, vždy v rovnakom čase v týždni. Okrem toho pravidelne organizujú aj kurzy pre inštruktorov. Aktuálne ich nájdete v Bratislave už na 3 miestach: Staré mesto, Petržalka a Ružinov.

Kontakt: www.yogo.sk | Facebook.com/poweryogo


Namaste Yoga

Štúdio vedie Kika, pri cvičení sa strieda viacero dievčat. Cvičiť môžete vo forme kurzov v 3 náročnostiach, avšak ak je voľné miesto, nie je problém sa aj ad-hoc pridať na jednu lekciu. Štúdio nájdete v Ružinove.

Kontakt: www.namasteyoga.sk |  Facebook.com/NAMASTEstudioBratislava


HYC – Hot Yoga Centrum

HYC cvičí „normálnu“ power jogu a tiež aj „hot“ jogu. Hot joga je ako cvičenie v saune – cvičí sa v miestnosti vyhriatej na 40°C, čo má za dôsledok, že sa potíte omnoho viac ako pri bežnom cvičení. Výhodou je potom najmä lepšia ohybnosť tela. Hot joga je náročná – ak sa na ňu necítite, môžete si dať u nich aj klasickú lekciu. Cvičia na 2 miestach: Ružinov a Patrónka.

Kontakt: www.hyc.sk | Facebook.com/HotYogaCentrum


DYS – Darshana Yoga Studio

V štúdiu sa cvičia rôzne štýly jogy, medzi nimi aj power joga. Okrem toho tam nájdete aj čajovňu a knižnicu s knihami o zdravý, stravovaní a joge. Cvičí sa neďaleko Hodžovho námestia smerom na Palisády. K dispozícii sú dve sály, takže cvičenia prebiehajú paralelne v dvoch lekciách.

Kontakt: www.dys.sk | Facebook.com/DARSHANA-YOGA-STUDIO


Yoga House

Rovnako neďaleko Hodžovho námestia, rôzne druhy jogy a tiež aj power joga. Na cvičenie sú k dispozícii dve sály.

Kontakt: www.yogahouse.sk | Facebook.com/YogaHouseBratislava


Yoga Vidyalaya by Fredy Ayisi

Jogové centrum vedie známy tanečník Fredy Ayisi. Nachádza sa na Trnavskom mýte, z druhej strany Istropolisu. Cvičia viacero druhov jogy, naraz v 3 sálach.

Kontakt: www.fredyyoga.com | Facebook.com/Yoga-Vidyalaya


Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo

Yoga Maya

Inštruktorka Majka vedie hodiny na rôznych miestach, power jogu cvičí v Bernolákove a Ivanke pri Dunaji.

Kontakt: www.yoga-maya.sk | Facebook.com/yogamayask


Stupava

Happy

Ponúkajú rôzne kurzy, okrem power jogy aj pilates, ashtanga jogu, port de bras, jogu pre tehotné a iné. A tiež aj cvičenia a kurzy pre deti i celé rodiny.

Kontakt: happy.jaspis.sk | Facebook.com/happy.centrum


Iné mestá?

Napíšte, rád pridám…

Posledná aktualizácia: 26.1.2017


Použitá fotografia: meditation-yoga-relax-outdoors / Autor: roma11 / Licencia: CC0

Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

2 komentáre

  1. 30.09.2016

    […] PS: Kde sa cvičí v Bratislave Power joga […]

  2. 03.10.2016

    […] Po otestovaní uvedených možností som sa preto nateraz rozhodol používať druhý variant – vloženie vlastnej mapy priamo do článku. Konkrétne použite nájdete v článku Kde sa cvičí power joga. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.