GC9X62D – Hojdačka v Zuberci

Moja prvá nájdená Premium cache – a bez prémium účtu! 🙂 Ono to bolo tak. Počas dovolenky v Zuberci mi domorodci (negeokešeri) hovorili, že vedia o jednom mieste, kde je keška, pretože im ju tam ukázali ich známi. Hovorím im: „Keď pozerám do mapy, žiadnu ďalšiu skrýšu tu v okolí nevidím…“ Až potom prišiel ten „aha moment“ – to sa bude asi jednať o premium, preto je potvora predo mnou skrytá!

Nuž, počas nedeľnej poobednej prechádzky, kedy sme najprv našli tradičku Posedenie pri kríži, zašli sme aj k Zubereckej hojdačke, kde som teda túto premium skrýšu poľahky našiel vizuálne, ako sa hovorí. Inak veľmi pekné výhľady odtiaľ, škoda, že chvíľami fúkalo ako besné. Veď ani tie zablatené topánky neľutujem.

Poradové číslo:326
Dátum nájdenia:08.01.2023
Krajina:🇸🇰 SK
Geocache kód:GC9X62D
Oficiálny log záznam:GL18ZHNDG

❱❱❱ Náročnosť výletu: 2/5


Gendzo

Cez deň pracujem ako IT manažéris. Po nociach robím vlastné web stránky a píšem články. Rád varím, cestujem a lúštim hlavolamy. Vo voľnom čase cvičím power jogu, čítam knihy a hľadám geokešky. A som šťastný majiteľ jednej skvelej manželky a dvoch detí k tomu. www.gendzo.sk/autor/gendzo-macher

3 komentáre

  1. 03.04.2023

    […] Hojdačka v Zuberci […]

  2. 03.04.2023

    […] Hojdačka v Zuberci […]

  3. 15.04.2023

    […] Hojdačka v Zuberci […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.